Wysyłka

Wysyłka do Polski i na terenie całej Europy - UPS

UPSWysyłka wszystkich zamówionych leków jest bezpłatna do Polski, jak i do innych krajów Unii Europejskiej. Leki powierzamy renomowanemu kurierowi UPS, a dostawa na terenie Polski oraz do wszystkich innych krajów europejskich zajmuje od momentu nadania 24 godziny w większych miastach i 48 godzin do mniejszych miejscowości. Zamówienia złożone przed godziną 15.00 nadajemy tego samego dnia, a złożone w piątek po 15:00 oraz weekendy będą wysłane w poniedziałek i powinny być dostarczone do środy najpóźniej. Prosimy o zaznajomienie się z tabelą poniżej podającą czas dostawy. Jeżeli złożyli już Państwo zamówienie, status przesyłki można sprawdzić odwiedzając ten link.

Wysyłka pocztą Royal Mail

Royal MailDo niektórych krajów europejskich wysyłamy pocztą Royal Mail, która również gwarantuje otrzymanie przesyłki na drugi dzień, z wyłączeniem weekendów. Prosimy o zapoznanie się z tabelą poniżej określającą czas dostawy. Jeżeli złożyli już Państwo zamówienie, status przesyłki można sprawdzić odwiedzając ten link.

Przewidywana Dostawa (wsie i miasteczka +1 dzień)

Jeśli zamówienie zostanie złożone do godziny 15:00 w: Dostawa na drugi dzień Poniedziałek Wtorek
Pon - Czw check
Pt check
Sob - Nd check

Jak pakujemy towar?

Wysyłając zamówienie upewniamy się, że Państwa prywatność jest chroniona. Wszystkie zamówienia wkładane są do szczelnych opakowań bez loga chorobyweneryczne.edu.pl oraz bez napisów zdradzających zawartość zamówienia. Każde opakowanie jest następnie umieszczane w standardowej kopercie kurierskiej.

Opinie

chorobyweneryczne.edu.pl pomógł ponad 500.000 osób znaleźć odpowiednie leki online. Są to tylko niektóre z pozytywnych referencji, które otrzymaliśmy od naszych pacjentów na przestrzeni lat.

Zachęcamy do dzielenia się opiniami, wystarczy kliknąć na link Napisz Opinię.

Poniżej znajdują się tylko 4 ostatnio wystawione opinie. Więcej można przeczytać, klikając na odznakę "Słucham swoich klientów".

Zaznaczamy, że opinie naszych klientów nie muszą być zgodne z opiniami firmy Hexpress Ltd i jej pracowników.

Zamów produkty przez Internet z Darmową przesyłką (nasi lekarzy wystawią receptę po wypełnieniu formularza konsultacji medycznej)