Warticon (Wartec)

Wartec
Warticon (Wartec) 0.15% 5g
469,95 zł

Warticon sprzedawany pod nazwą handlową Wartec, jest sprawdzonym kremem stosowanym na brodawki płciowe, które są wywoływane przez kłykciny kończyste.

Maść już w kilka dni powoduje martwicę brodawek prowadzącą do ich zniknięcia, przywracając zdrową skórę

  • Substancja czynna: podofilotoksyna (może bys substytutem leku Condyline)
  • Dostępny w postaci kremu o stężeniu 0,15%
  • Wygodna forma aplikacji pozwala na precyzyjne nałożenie kremu na brodawkę
  • Obserwowalne efekty działania już po kilku dniach

darmowa
wysyłka

do wszystkich zamówień
usługa ekspres 24-48h

darmowa
konsultacja

z lekarzem (posiadanie recepty
nie jest wymagane

Jakie są zalety stosowania Warticonu?

Pojawiające się w okolicach narządów płciowych kłykciny kończyste są bardzo wstydliwym i nieprzyjemnym problemem. Zastosowanie maści Warticon już w ciągu kilka dni zwalcza brodawki weneryczne. Inną korzyścią wyboru kremu Warticon do leczenia kłykcin kończystych jest brak wpływu maści na mechaniczne środki antykoncepcyjne.

Jak działa Warticon?

Warticon zawiera podofilotoksynę, która jest inhibotorem rozwoju komórkowego wirusów. Całkowicie hamuje metabolizm wirusa, co powoduje obumarcie brodawek wenerycznych oraz złuszczenie zmian skórnych. Po zniszczeniu wykwitów kłykcin kończystych w miejscach dotkniętych chorobą, pojawia się nowa, zregenerowana skóra.

Dla kogo przeznaczony jest Warticon (Wartec)?

Krem Warticon jest przepisywany pacjentom cierpiącym na wirusowe zakażenie kłykcinami kończystymi. Maść stosować mogą wszyscy dorośli, u których w obrębie zewnętrznych narządów płciowych, zarówno damskich jak i męskich pojawiają się bolesne brodawki.

Kiedy unikać stosowania kremu Warticon?

Maści leczniczej nie należy stosować u dzieci, kobiet ciężarnych oraz matek karmiących piersią. Należy unikać łączenia leku z innymi preparatami zawierającymi w składzie podofilotoksynę. Jeżeli u pacjenta stwierdzono nadwrażliwość na składnik czynny maści jest to także przeciwskazanie do aplikowania kremu.

Jak aplikować maść Warticon?

Krem należy aplikować zewnętrznie na osuszone i czyste kłykciny. Maścią należy dokładnie pokryć cały obszar skórny występowania brodawki, po aplikacji dokładnie umyć ręce. Warticon należy stosować dwa razy przez trzy dni, a przez kolejne cztery dni obserwować proces niszczenia kłykcin. Jeżeli brodawka nie zostanie zniszczona należy powtórzyć kurację w kolejnym tygodniu.

Jakie skutki uboczne wywołuje Warticon (Wartec)?

Podczas postępującej martwicy brodawki może wystąpić delikatnie zaczerwienienie, swędzenie powierzchni skóry graniczącej z wykwitami kłykcin kończystych. W przypadku niepokojącego nasilenia działań niepożądanych należy udać się do lekarza.

Czy można kupić lek Warticon przez internet?

Krem Warticon jest sprzedawany na receptę, jednak dzięki stronie serwisu chorobyweneryczne.edu.pl można go nabyć przez internet. chorobyweneryczne.edu.pl zapewnia innowacyjną metodę kontaktu z lekarzem przez kwestionariusz zdrowotny dostępny online. Konsultacja z naszymi specjalistami jest całkowicie bezpłatna. Nasz lekarz po zapoznaniu się z przypadkiem choroby przepisze receptę na skuteczny lek, który zwalczy chorobę. Recepty są realizowane w aptece będącej pod nadzorem Unii Europejskiej. Zamówienie złożone do godziny 15 są realizowanego tego samego dnia i wysyłane paczką kurierską bez konieczności uiszczania dodatkowych opłat.

Jak działa serwis naszej kliniki internetowej?

Nasza strona powstała po to, aby umożliwić wszystkim użytkownikom szybki i bezpieczny zakup leków przez Internet. W naszej ofercie znajdą Państwo preparaty farmaceutyczne na najbardziej popularne schorzenia oraz całą gamę hormonalnych środków antykoncepcyjnych.

System zamawiania leków eliminuje konieczność osobistej wizyty u lekarza, która może być czasochłonna i niedogodna, a w przypadku niektórych dolegliwości również wstydliwa. Gwarantujemy darmową konsultację z lekarzem w trybie online, który pomoże dobrać skuteczne leczenie, wskaże dawkowanie oraz zapewni pełne bezpieczeństwo podczas stosowania leku.

Dzięki naszej stronie internetowej mogą Państwo zamówić leki prosto z apteki bez konieczności posiadania recepty oraz wychodzenia z domu. Zamówione farmaceutyki są dostarczane przez kuriera pod wskazany adres w ciągu 24-48 godzin.

Zalety korzystania z naszego serwisu:

  • Szybki i komfortowy system zamawiania leków online
  • Darmowa konsultacja medyczna
  • Ekspresowa przesyłka kurierska wliczona w cenę produktu
  • Oferujemy trzy formy płatności do wyboru
  • Akceptujemy karty Master Card VISA Visa Electron American Express oraz przelewy bankowe
Zamów produkty przez Internet z Darmową przesyłką (nasi lekarzy wystawią receptę po wypełnieniu formularza konsultacji medycznej)