Valtrex

Valtrex
Valtrex


10 tabletek 500mg
344,95 zł

20 tabletek 500mg
544,95 zł

42 tabletek 500mg
994,95 zł

Valtrex, opatentowany w 2009 roku jest skutecznym lekiem sprawdzonym w kuracji opryszczki narządów płciowych i innych infekcji pasożytniczych

 • Zawiera substancję czynną walacyklowir
 • Tabletki o wysokiej zawartości 500 mg substancji czynnej
 • Skuteczny lek na wirusowe infekcje
 • Efekty działania widoczne już po 24 godzinach

darmowa
wysyłka

do wszystkich zamówień
usługa ekspres 24-48h

darmowa
konsultacja

z lekarzem (posiadanie recepty
nie jest wymagane

Jakie są korzyści z przyjmowania leku Valtrex?

Valtrex występuje w formie wygodnych do przyjmowania tabletek. Składnik aktywny walacyklowir w organizmie ulega przekształceniu w wysoce efektywny acyklowir, który gwarantuje zwalczenie wirusów powodujących różne odmiany opryszczki oraz półpaśca.

Jak działa Valtrex?

Valtrex zawiera substancję czynną walacyklowir. Po pierwszym etapie metabolicznym, walacyklowir ulega transformacji w acyklowir, która ma działanie przeciwwirusowe. Działa na zasadzie inhibicji enzymu polimerazy DNA, która inicjuje proces replikacji materiału genetycznego. Skutkuje to zahamowaniem rozwoju wirusa. Acyklowir powstający wewnątrz organizmu cechuje się dużo wyższą biodostępnością.

Dla kogo jest przeznaczony Valtrex?

Lek jest skierowany do pacjentów cierpiących na wirusa opryszczki, zarówno ustnej jak i narządów płciowych. Mogą go stosować zarówno kobiety i mężczyzny, nie jest przeznaczony dla dzieci. Preparat należy przyjąć jak najszybciej po wystąpieniu pierwszych objawów wirusa, można go również przyjmować profilaktycznie.

Kto powinien unikać zażywania Valtrexu?

Osoby niepełnoletnie, kobiety ciężarne oraz karmiące powinny unikać stosowania Valtrexu. Lek nie jest wskazany również dla osób cierpiących na niewydolność nerek.

Jak przyjmować Valtrex?

Valtrex występuje w postaci kapsułek, które należy przyjmować doustnie. Ważne jest, aby podczas kuracji leczniczej Valtrexem przyjmować dużą ilość płynów i intensywnie nawadniać organizm od wewnątrz. Dawkę jak i częstotliwość indywidualnie dobiera lekarz. Jednak rekomendowane dawkowanie utrzymane jest według poniższego schematu:

 • Opryszczka ustna: dwie tabletki 500 mg co 12 godzin, przez okres 3-5 dni
 • Opryszczka narządów płciowych: dwie tabletki 500 mg przyjmowanie przez okres 10 dni oraz do 3-5 dni w przypadku nawrotów wirusa
 • Półpasiec: Dwie tabletki 500 mg dziennie przyjmowane przez tydzień
Czy Valtrex wywołuje skutki uboczne?

Jak większość leków wydawanych po konsultacji z lekarzem, Valtrex może wywoływać skutki uboczne. Występują one tylko u nielicznych pacjentów, a korzyści z terapii i tak przewyższają występujące skutki uboczne. Pacjenci, u których wystąpiły działania niepożądane najczęściej zgłaszali: bóle głowy, zawroty głowy, nudności, wymioty oraz fotowrażliwość.

Czy Valtrex można kupić przez internet?

Valtrex jest lekiem wydawanym na receptę wymagającym kontaktu z lekarzem. Jednak dzięki klinice internetowej chorobyweneryczne.edu.pl cały proces można przenieść skutecznie do internetu. Podczas składania zamówienia każdy klient jest zobowiązany wypełnić kwestionariusz będący formą wywiadu lekarskiego. Nasi lekarza analizują, czy wybrany lek będzie skuteczny u pacjenta oraz czy nie występują przeciwskazania zdrowotne. Po wypisaniu recepty zostanie ona zrealizowana w rekomendowanej aptece, która posiada gwarancję pewności i oryginalności wszystkich sprzedawanych leków. Zakupione preparaty wysyłamy bez pobierania dodatkowych opłat.

Jak działa serwis naszej kliniki internetowej?

Nasza strona powstała po to, aby umożliwić wszystkim użytkownikom szybki i bezpieczny zakup leków przez Internet. W naszej ofercie znajdą Państwo preparaty farmaceutyczne na najbardziej popularne schorzenia oraz całą gamę hormonalnych środków antykoncepcyjnych.

System zamawiania leków eliminuje konieczność osobistej wizyty u lekarza, która może być czasochłonna i niedogodna, a w przypadku niektórych dolegliwości również wstydliwa. Gwarantujemy darmową konsultację z lekarzem w trybie online, który pomoże dobrać skuteczne leczenie, wskaże dawkowanie oraz zapewni pełne bezpieczeństwo podczas stosowania leku.

Dzięki naszej stronie internetowej mogą Państwo zamówić leki prosto z apteki bez konieczności posiadania recepty oraz wychodzenia z domu. Zamówione farmaceutyki są dostarczane przez kuriera pod wskazany adres w ciągu 24-48 godzin.

Zalety korzystania z naszego serwisu:

 • Szybki i komfortowy system zamawiania leków online
 • Darmowa konsultacja medyczna
 • Ekspresowa przesyłka kurierska wliczona w cenę produktu
 • Oferujemy trzy formy płatności do wyboru
 • Akceptujemy karty Master Card VISA Visa Electron American Express oraz przelewy bankowe
Zamów produkty przez Internet z Darmową przesyłką (nasi lekarzy wystawią receptę po wypełnieniu formularza konsultacji medycznej)