Trimethoprim

Trimethoprim
Trimethoprim


28 tabletek 100mg
144,95 zł

14 tabletek 200mg
144,95 zł

Trimetoprim jest lekiem zalecanym w leczeniu zakażeń infekcji pęcherza kobiecego, szczególnie w sytuacji ciągłych nawrotów choroby.

Trimetoprim to jeden z najskuteczniejszych leków w swojej kategorii, zwalcza dyskomfort i nieprzyjemne objawy w ciągu 24 godzin.

Trimetropin:

 • Dostępny dwóch dawkach: 100 oraz 200 mg
 • Łagodzi objawy choroby w ciągu doby
 • Skuteczna kuracja profilaktyczna
 • Szybko przynosi ulgę w zapaleniach pęcherza moczowego

darmowa
wysyłka

do wszystkich zamówień
usługa ekspres 24-48h

darmowa
konsultacja

z lekarzem (posiadanie recepty
nie jest wymagane

Jakie są korzyści ze stosowania leku Trimetoprim?

W leczeniu zapalenia pęcherza moczowego jednym z najefektywniejszych leków jest Trimetoprim. Zwalcza przyczyny infekcji, a nie tylko jej objawy. Likwiduje dyskomfort, ból i pieczenie w zaledwie 24 godziny od zażycia pierwszej tabletki. Jest też doskonałym środkiem profilaktycznym, który zapobiega nawrotom nieprzyjemnej dolegliwości.

Jak działa Trimetoprim?

Jest to lek o działaniu bakteriostatycznym, czyli hamującym rozwój bakterii, które atakuje śluzówkę pęcherza i drogi moczowe. Eliminuje całe skupiska bakterii i likwiduje trwający stan zapalny. Jego szybkość i niezawodność działania sprawiają, że jest najpopularniejszym farmaceutykiem stosowaniem w leczeniu zapalenia pęcherza moczowego.

Dla kogo jest wskazany lek?

Trimetoprim jest zazwyczaj zalecany dla kobiet powyżej 18-go roku życia, ponieważ to one najczęściej zapadają na zapalenie pęcherza. Choroba w dużo mniejszej mierze dotyka mężczyzn. Jeżeli zdecydujesz się zamówić lek na naszej stronie, wypełnij formularz medyczny, aby nasz lekarz miał pewność, że specyfik będzie bezpieczny i skuteczny.

Przeciwwskazaniami do stosowania leku Trimetoprim są:

 • ciąża
 • karmienie piersią
 • zaburzenie pracy nerek
 • stosowanie innych antybiotyków
Jak należy dawkować Trimetoprim?

Zalecane dawkowanie jest zazwyczaj ustalane przez lekarza i zależy od nasilenia choroby. Tabletki leku są dostępne w dwóch dawkach: 100 oraz 200 mg.

Rekomendowane leczenie to przyjmowanie jednej tabletki 100 mg dwa razy dziennie przez okres 2 lub 3 tygodni. Pełne leczenie jest dosyć długotrwałe, ale gwarantuje brak nawrotów choroby. Lek przyjmuje się doustnie, popijając szklanką wody. Nie wolno przerywać rozpoczętej kuracji przed czasem, ponieważ może to tylko wzmocnić bakterie.

Czy można kupić Trimetoprim przez Internet?

Trimetoprim jest lekiem dużo skuteczniejszym niż inne preparaty leczące zapalenie pęcherza moczowego, jednak jest dostępny tylko na receptę. Można go zamówić w pewny i bezpieczny sposób na naszej stronie. Podczas składania zamówienia oferujemy darmową konsultację z lekarzem, który pomoże ustalić czy wybrany lek jest odpowiedni dla pacjenta. Jeżeli nie zostaną stwierdzone przeciwwskazania, recepta zostanie wydana i zrealizowana. Przesyłka zostanie wysłana kurierem pod wskazany adres bez konieczności uiszczania dodatkowych opłat.

Jak działa serwis naszej kliniki internetowej?

Nasza strona powstała po to, aby umożliwić wszystkim użytkownikom szybki i bezpieczny zakup leków przez Internet. W naszej ofercie znajdą Państwo preparaty farmaceutyczne na najbardziej popularne schorzenia oraz całą gamę hormonalnych środków antykoncepcyjnych.

System zamawiania leków eliminuje konieczność osobistej wizyty u lekarza, która może być czasochłonna i niedogodna, a w przypadku niektórych dolegliwości również wstydliwa. Gwarantujemy darmową konsultację z lekarzem w trybie online, który pomoże dobrać skuteczne leczenie, wskaże dawkowanie oraz zapewni pełne bezpieczeństwo podczas stosowania leku.

Dzięki naszej stronie internetowej mogą Państwo zamówić leki prosto z apteki bez konieczności posiadania recepty oraz wychodzenia z domu. Zamówione farmaceutyki są dostarczane przez kuriera pod wskazany adres w ciągu 24-48 godzin.

Zalety korzystania z naszego serwisu:

 • Szybki i komfortowy system zamawiania leków online
 • Darmowa konsultacja medyczna
 • Ekspresowa przesyłka kurierska wliczona w cenę produktu
 • Oferujemy trzy formy płatności do wyboru
 • Akceptujemy karty Master CardVISAVisa ElectronAmerican Express oraz przelewy bankowe
Zamów produkty przez Internet z Darmową przesyłką (nasi lekarzy wystawią receptę po wypełnieniu formularza konsultacji medycznej)