Cefiksym (Suprax)

Cefiksym (Suprax)
Cefiksym (Suprax)


2 tabletki 200mg
129,95 zł

4 tabletki 200mg
189,95 zł

Cefiksym, sprzedawany pod nazwą handlową Suprax jest antybiotykiem III generacji skutecznym w zwalczaniu chorób wywoływanych na tle bakteryjnym.

Cefiksym w połączeniu z Azithromycinem przepisywany jest jako kuracja na rzeżączkę. Jego działanie polega na blokowaniu syntezy bakteryjnej ściany komórkowej. Osłabione bakterie zostają zniszczone przez układ immunologiczny nosiciela.

  • Zawiera cefiksym
  • Sprzedawany pod nazwą handlową Suprax
  • Blokuje syntezę ścian komórkowych bakterii
  • Tabletki o zawartości 200 mg lub 400 mg cefiksymu
  • Jednorazowa dawka 400 mg skutecznie zwalcza efekty choroby

darmowa
wysyłka

do wszystkich zamówień
usługa ekspres 24-48h

darmowa
konsultacja

z lekarzem (posiadanie recepty
nie jest wymagane

Jakie są zalety przyjmowania Cefiksymu?

Cefiksym, czyli Suprax w połączeniu z innym antybiotykiem o nazwie Azithromycin stanowią pełną kurację leczniczą na rzeżączkę. Jedna dawka substancji z zestawu skutecznie zwalcza infekcję bakteryjną oraz jej nieprzyjemne objawy.

Jakie jest działanie Supraxu (cefiksymu)?

Cefiksym wytwarzany z cefalosporyny jest antybiotykiem bakteriobójczym w stosunku do bakterii gram + i gram -. Cechuje się selektywnym powinowactwem do białka bakteryjnego odpowiedzialnego na budowę ściany komórkowej. Bakterie o upośledzonych czynnościach mogą bez przeszkód zostać zniszczone przez przeciwciała organizmu.

Dla kogo jest przeznaczony Cefiksym (Suprax)?

Antybiotyk Suprax jest przeznaczony dla pacjentów, u których wykryto rzeżączkę, zakażenia bakteryjne dróg oddechowych lub nerek.

Kiedy nie przyjmować antybiotyku Cefiksym?

Kobiety ciężarne oraz karmiące piersią nie powinny przyjmować cefiksymu. Osoby, u których wykryto alergię na cefalosporynę, niewydolność nerek czy cukrzycę, także nie powinny stosować Cefiksymu.

Aby przyjmowanie antybiotyku było bezpieczne należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych lekach oraz chorobach.

Jakie jest dawkowanie Cefiksymu?

Tabletki należy przyjmować doustnie w połączeniu z dużą ilością płynów. W leczeniu rzeżączki rekomenduje się przyjęcie 400 mg Cefiksymu w połączeniu z 1000 mg Azithromycinu. Taka dawka uderzeniowa antybiotyków o przedłużonym czasie działania w większości przypadków jest wystarczająca do zwalczenia rzeżączki.

Czy ten lek powoduje skutki uboczne?

Ponieważ Cefiksym jest lekiem sprzedawanym na receptę jego przyjmowanie może spowodować pojawienie się efektów niepożądanych u niewielkiej grupy osób. Przyjęcie jednorazowej dawki zmniejsza ryzyko wystąpienia działań niepożądanych, jednak do możliwych skutków ubocznych zalicza się: bóle głowy, mdłości, ból brzucha.

Jeżeli pojawią się inne niepokojące objawy lub nasilenie opisanych symptomów należy skierować się do lekarza.

Czy można zakupić Cefiksym (Suprax) przez internet?

Aby kupić Cefiksym (Suprax) konieczna jest recepta wypisana przez lekarza. Strona chorobyweneryczne.edu.pl oferuje darmową i błyskawiczną konsultację z lekarzem bez zbędnego czekania w kolejce, w przychodni. Nasz lekarz zanalizuje historię medyczną pacjenta i w przypadku braku przeciwskazań wypisze odpowiedni środek leczniczy. Recepty są realizowane już tego samego dnia w rekomendowanej przez nas aptece. Leki wysyłamy w dobrze zabezpieczonych opakowaniach bez dodatkowych kosztów.

Jak działa serwis naszej kliniki internetowej?

Nasza strona powstała po to, aby umożliwić wszystkim użytkownikom szybki i bezpieczny zakup leków przez Internet. W naszej ofercie znajdą Państwo preparaty farmaceutyczne na najbardziej popularne schorzenia oraz całą gamę hormonalnych środków antykoncepcyjnych.

System zamawiania leków eliminuje konieczność osobistej wizyty u lekarza, która może być czasochłonna i niedogodna, a w przypadku niektórych dolegliwości również wstydliwa. Gwarantujemy darmową konsultację z lekarzem w trybie online, który pomoże dobrać skuteczne leczenie, wskaże dawkowanie oraz zapewni pełne bezpieczeństwo podczas stosowania leku.

Dzięki naszej stronie internetowej mogą Państwo zamówić leki prosto z apteki bez konieczności posiadania recepty oraz wychodzenia z domu. Zamówione farmaceutyki są dostarczane przez kuriera pod wskazany adres w ciągu 24-48 godzin.

Zalety korzystania z naszego serwisu:

  • Szybki i komfortowy system zamawiania leków online
  • Darmowa konsultacja medyczna
  • Ekspresowa przesyłka kurierska wliczona w cenę produktu
  • Oferujemy trzy formy płatności do wyboru
  • Akceptujemy karty Master Card VISA Visa Electron American Express oraz przelewy bankowe
Zamów produkty przez Internet z Darmową przesyłką (nasi lekarzy wystawią receptę po wypełnieniu formularza konsultacji medycznej)