Rzęsistkowica

Rzęsistkowica jest groźną, ale w pełni uleczalną infekcją pasożytniczą. Pozbądź się objawów stosując skuteczną kurację antybiotykową.

Rzęsistkowica to choroba weneryczna wywoływana przez pasożyta rzęsistka Trichomonas Vaginalis. Według statystyk ponad 174 miliony osób zostaje zarażonych tym pierwotniakiem rocznie. Najczęściej dotyka kobiet, pasożytując w układzie płciowo-moczowym, u mężczyzn rzęsistek atakuje gruczoł krokowy. Rzęsistek to pasożyt o bardzo niewielkich rozmiarach, około 20 mikrometrów, dlatego bardzo się rozprzestrzenia.

Na rzęsistkowicę zachoruje przynajmniej raz w życiu co trzecia kobieta. Niestety zdiagnozowanie pasożyta nie jest łatwe, ponieważ wywołuje objawy bardzo podobne do innych chorób wenerycznych. Sama kuracja lecznicza jest prosta, ponieważ w tym celu stosuje się wysoce skuteczny antybiotyk Metronidazol, który można kupić na stronie chorobyweneryczne.edu.pl po wypełnieniu ankiety zdrowotnej.

Metronidazol
Wyprodukowano przez Almus
Metronidazol

Metronidazol to lek przeciwdrobnoustrojowy skuteczny w zwalczaniu pierwotniaków chorobotwórczych oraz bakterii.

Jest sprawdzonym preparatem przepisywanym na choroby weneryczne. Uszkadza materiał genetyczny bakterii, co prowadzi do apoptozy chorobotwórczych komórek.

Jakie są przyczyny zakażenia rzęsistkowicą?

Głównym źródłem infekcji jest kontakt płciowy, szczególnie bez zabezpieczenia. Nie wykluczone jest też nabycie pasożyta poprzez kąpiel w publicznych basenach czy używanie wspólnego ręcznika z chorą osobą. W przypadku wykrycia rzęsistkowicy konieczne jest leczenie obejmujące również wszystkich partnerów seksualnych.

Jakie są objawy rzęsistkowicy?

U ponad 70% chorych nie występują symptomy infekcji, jednak osoby, które doświadczyły objawów choroby zgłaszały: częste oddawanie moczu, ból podczas załatwiania potrzeb fizjologicznych, podrażnienie narządów płciowych, zmienioną wydzielinę z pochwy lub penisa o nieprzyjemnym zapachu, dyskomfort podczas stosunku płciowego.

Jakie są konsekwencje nieleczenia rzęsistkowicy?

Wiele osób nie rozpoczyna kuracji leczniczej przeciwko rzęsistkowi, bo nawet nie zdaje sobie sprawy z infekcji. Niezwalczona bakteria może bytować w organizmie nawet przez rok. Wiele kobiet dowiaduje się o chorobie podczas badań zleconych po nieudanych próbach zajścia w ciążę. Noworodki matek cierpiących na rzęsistkowicę rodzą się z dużo niższą wagą (poniżej 2,5 kg). U mężczyzn natomiast skutkiem nieleczenia rzęsistkowicy jest powiększenie prostaty.

Jak kupić antybiotyk na rzęsistkowicę przez internet?

Metronidazol to najpopularniejszy lek niszczący pierwotniaki powodujące rzęsistkowicę. Antybiotyk ten można kupić przez internet za pośrednictwem strony chorobyweneryczne.edu.pl. Aby nabyć lek konieczne jest posiadanie recepty. Podczas składania zamówienia wystarczy wypełnić krótki kwestionariusz medyczny. Nasz lekarz zanalizuje indywidualny przypadek i podejmie decyzje o wypisaniu recepty. Leki są wydawane z apteki współpracującej z serwisem chorobyweneryczne.edu.pl. Wszystkie produkty wysyłamy w dyskretnych opakowaniach bez dodatkowych opłat.

Zamów produkty przez Internet z Darmową przesyłką (nasi lekarzy wystawią receptę po wypełnieniu formularza konsultacji medycznej)