Prywatność

Nasz serwis przykłada wielką wagę do chronienia Twojej prywatności oraz zapewnia bezpieczeństwo transakcji, dzięki wdrożeniu najnowszych technologii. Aby korzystać ze wszystkich funkcji tego serwisu, wymagana jest rejestracja i udostępnienie pewnych prywatnych informacji.

Pobieramy niektóre dane osobiste konieczne do komunikacji przez email lub podane w formularzu na naszej stronie, w tym konsultacje medyczne z lekarzem. Poprzez te formularze możemy zostać w posiadaniu informacji jak Twoje imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, adres i inne dane osobiste, które nam udostępnisz.

Informacje te nie zostaną udostępnione żadnym osobom trzecim bez Twojej wyraźnej zgody. Twoje dane będą użyte tylko zgodnie z prawem i Data Protection Act I998 (Akt o Ochronie Danych Osobowych, Wielka Brytania).

Akceptując tą umowę, udzielasz nam zgody na pobieranie danych osobowych o delikatnej naturze.

Ograniczamy pobieranie delikatnych informacji do minimum. Pobieramy wyłącznie tylko te dane, które są konieczne do wysyłki, usprawnienia naszego serwisu i przyspieszenia konsultacji lekarskiej. Pobrane dane osobowe przechowywane są bezpiecznie i w zgodzie z wewnętrznymi regulacjami i prawem.

Aby zapewnić maksymalna ochronę Twoich prywatnych danych, wszyscy nasi pracownicy zostają przeszkoleni z tych procedur.

Ta strona może zawierać linki do stron innych firm. Zaznaczamy jednak, że Twoje prywatne dane nie są udzielane żadnej z tych firm i że nie ponosimy odpowiedzialności za zastrzeżenia prawne innych firm. Zachęcamy do zapoznania się z procedurami i informacjami prawnymi tych firm. Odpowiednio, nasze procedury prywatności dotyczą tylko tej strony, a nie innych stron, których linki umieszczone są w tym serwisie.

Użytkowanie tej strony podlega wyżej opisanym procedurom prywatności i prawu angielskiemu.

Powyższe zasady dotyczą tylko danych pobranych w trakcie twojej wizyty w tym serwisie. W przypadku, gdyby nasze informacje prawne uległy zmianie, umieścimy wyraźnie widoczne ogłoszenie na stronie głównej. Dodatkowo, zachęcamy do regularnego sprawdzenia sekcji Prywatność na stronie chorobyweneryczne.edu.pl. Kontunuowanie użytkowania tej strony uznane jest za zgodę na procedury naszego serwisu dotyczące prywatności i ochrony danych osobowych.

Zamów produkty przez Internet z Darmową przesyłką (nasi lekarzy wystawią receptę po wypełnieniu formularza konsultacji medycznej)