Metronidazol

Metronidazol
Metronidazol


5 tabletek 400mg
174,95 zł

14 tabletek 400mg
214,95 zł

Metronidazol to lek przeciwdrobnoustrojowy skuteczny w zwalczaniu pierwotniaków chorobotwórczych oraz bakterii.

Jest sprawdzonym preparatem przepisywanym na choroby weneryczne. Uszkadza materiał genetyczny bakterii, co prowadzi do apoptozy chorobotwórczych komórek.

  • Antybiotyk zwalczający bakteryjne zapalenie pochwy i rzęsistkowicę
  • Substancja czynna: metronidazol
  • Wysoka skuteczność potwierdzona testami klinicznymi
  • Dostępny w formie tabletek zawierających 400 mg metronidazolu

darmowa
wysyłka

do wszystkich zamówień
usługa ekspres 24-48h

darmowa
konsultacja

z lekarzem (posiadanie recepty
nie jest wymagane

Metronidazol – Pytania i odpowiedzi:

Jakie są zalety zażywania leku Metronidazol?

Metronidazol jest skutecznym farmaceutykiem zwalczającym bakterie beztlenowe (m.in. Gardnerella vaginalis) oraz pierwotniaki Trichomonas wywołujące rzęsistkowicę. Aby leczenie było skuteczne konieczne jest objęcie kuracją również partnera seksualnego.

Jak działa Metronidazol?

Jest to lek zawierający w swoim składzie metronidazol, który wnika do komórki bakteryjnej i powoduje wytworzenie reaktywnych rodników. Są one toksyczne dla beztlenowych mikroorganizmów i uszkadzają DNA, co w konsekwencji prowadzi do śmierci komórki. W ten sposób likwidowane są chorobotwórcze drobnoustroje.

Dla kogo jest przeznaczony Metronidazol?

Antybiotyk jest przeznaczony do leczenia rzęsistkowicy i bakteryjnego zapalenia pochwy u osób powyżej 18 roku życia. Aby stosowanie Metronidazolu było bezpieczne należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych lekach.

Kto nie może przyjmować Metronidazolu?

Preparat ten nie jest przeznaczony dla osób, u których wykryto nadwrażliwość na metronidazol oraz dla pacjentów, którzy jednocześnie chorują jeszcze na: choroby układu nerwowego, niewydolność wątroby, anemię.

Jakie jest dawkowanie tabletek Metronidazolu?

Pigułki należy przyjmować doustnie. Nie należy łączyć leku z alkoholem. Dla pacjentów narażonych na wystąpienie skutków ubocznych rekomenduje się zażywanie tabletki 400 mg, trzy razy dziennie przez tydzień. Chorzy, którzy są mniej wrażliwi na działanie metronidazolu mogą wybrać wygodniejszą formę dawkowania leku: jednorazowo należy połknąć pięć tabletek o łącznej zawartości 2000 mg metronidazolu.

Jak kupić Metronidazol przez internet?

Preparat Metronidazol jest dostępny w sprzedaży internetowej, m.in. za pośrednictwem serwisu chorobyweneryczne.edu.pl. Nie zwalnia to, jednak pacjenta z konieczności posiadania recepty na lek. Aby otrzymać receptę konieczne jest uzupełnienie ankiety medycznej podczas składania zamówienia. Nasz lekarz podejmie decyzję o konieczności zażywania leku. W przypadku braku przeciwskazań zostanie wypisana recepta. Farmaceutyk zostanie wydany z apteki współpracującej z chorobyweneryczne.edu.pl. Wszystkie leki wysyłamy kurierem bez dodatkowych kosztów i docierają do pacjenta w ciągu 1-2 dni.

Jak działa serwis naszej kliniki internetowej?

Nasza strona powstała po to, aby umożliwić wszystkim użytkownikom szybki i bezpieczny zakup leków przez Internet. W naszej ofercie znajdą Państwo preparaty farmaceutyczne na najbardziej popularne schorzenia oraz całą gamę hormonalnych środków antykoncepcyjnych.

System zamawiania leków eliminuje konieczność osobistej wizyty u lekarza, która może być czasochłonna i niedogodna, a w przypadku niektórych dolegliwości również wstydliwa. Gwarantujemy darmową konsultację z lekarzem w trybie online, który pomoże dobrać skuteczne leczenie, wskaże dawkowanie oraz zapewni pełne bezpieczeństwo podczas stosowania leku.

Dzięki naszej stronie internetowej mogą Państwo zamówić leki prosto z apteki bez konieczności posiadania recepty oraz wychodzenia z domu. Zamówione farmaceutyki są dostarczane przez kuriera pod wskazany adres w ciągu 24-48 godzin.

Zalety korzystania z naszego serwisu:

  • Szybki i komfortowy system zamawiania leków online
  • Darmowa konsultacja medyczna
  • Ekspresowa przesyłka kurierska wliczona w cenę produktu
  • Oferujemy trzy formy płatności do wyboru
  • Akceptujemy karty Master Card VISA Visa Electron American Express oraz przelewy bankowe
Zamów produkty przez Internet z Darmową przesyłką (nasi lekarzy wystawią receptę po wypełnieniu formularza konsultacji medycznej)