Zestaw leków na Rzeżączkę (Azytromycyna + Cefiksym)

Cefiksym (Suprax)
Azytromycyna + Cefiksym
199,95 zł

Zestaw na rzeżączkę zawiera dwa sprawdzone antybiotyki: Cefiksym i Azithromycin, które są skuteczne w leczeniu rzeżączki.

Oba leki gwarantują kompleksowe działanie nawet na najbardziej odporne bakterie rzeżączki. Cefiksym blokuje budowę ścian komórkowych bakterii, a Azithromycin zatrzymuje syntezę białek bakteryjnych.

  • Jednorazowa dawka w postaci 4 tabletek u większości pacjentów zwalcza chorobę
  • Zestaw zawiera cefalosporynę i azytromycynę
  • Skuteczna i szybka kuracja w leczeniu rzeżączki
  • Zestaw zawiera 400 mg Cefiksymu oraz 1000 mg Azithromycinu

darmowa
wysyłka

do wszystkich zamówień
usługa ekspres 24-48h

darmowa
konsultacja

z lekarzem (posiadanie recepty
nie jest wymagane

Jakie są korzyści ze stosowania zestawu na rzeżączkę?

Choroby weneryczne są bardzo niebezpieczne dla zdrowia. Bakterie, które wywołują rzeżączkę wciąż mutują i zastosowanie tylko jednego antybiotyku może nie przynieść pożądanych efektów, dlatego obecnie stosuje się dwa antybiotyki Azithromycin oraz Cefiksym o uzupełniającym się działaniu.

Przyjęcie antybiotyków z zestawu zwalcza chorobę praktycznie natychmiast, co powoduje skrócenie czasu bytowania niebezpiecznych bakterii w organizmie chorego.

Jak działają antybiotyki z zestawu na rzeżączkę?

Skuteczność leków z zestawu polega na ich kompleksowym działaniu, dzięki czemu nawet najbardziej odporne szczepy bakteryjne rzeżączki zostają zwalczone bez przeszkód.

Azithromycin jest antybiotykiem makrolidowym, czyli o działaniu bakteriostatycznym. Powoduje zatrzymanie syntezy łańcucha polipeptydowego bakterii, czego skutkiem jest blokada produkcji białek bakteryjnych.

Cefiksym również działa patalogicznie na funkcje rozwojowe bakterii. Cefalosporyna obecna w antybiotyku Cefiksym oddziałuje z kolei na budowę ścian komórkowych.

Oba antybiotyki osłabiają bakterie i uniemożliwiają im rozwój i namnażanie, dzięki temu naturalne mechanizmy obronne są w stanie zniszczyć osłabione bakterie.

Kto może przyjmować leki z zestawu na rzeżączkę?

Antybiotyki są przeznaczone dla osób chorych na rzeżączkę oraz inne choroby bakteryjne, takie jak: infekcje układu moczowego, zakażenia płuc, oskrzeli, gardła i zatok.

Kto nie powinien stosować Cefiksymu i Azithromyciny?

Cefiksym i Azithromycin nie jest wskazany dla kobiet ciężarnych oraz tych, które karmią piersią. Podczas konsultacji z lekarzem należy zgłosić dla własnego bezpieczeństwa aktualne choroby oraz inne przyjmowane leki.

Czy leki z zestawu na rzeżączkę powodują pojawienie się skutków ubocznych?

Jednodniowa dawka uderzeniowa zmniejsza ryzyko wystąpienia efektów niepożądanych, jednak jak w przypadku większości antybiotyków mogą pojawić się u niewielkiej grupy pacjentów objawy o łagodnym stopniu nasilenia, takie jak: bóle brzucha, mdłości, biegunka oraz wysypka.

Gdzie mogę kupić zestaw na rzeżączkę?

Antybiotyki Cefiksym i Azithromycin są dostępne tylko na receptę, jednak można je zamówić przez internet, dzięki klinice internetowej chorobyweneryczne.edu.pl. Oferujemy możliwość darmowej porady lekarskiej w trakcie składania zamówienia. Nasz lekarz oceni, czy u pacjenta nie występują przeciwskazania do kuracji leczniczej oraz pomoże dobrać dawkowanie. Następnie wypisze receptę, która zostanie zrealizowana w naszej autoryzowanej aptece w Londynie. Wszystkie leki są pakowane w bezpieczny sposób i wysyłane ekspresową wysyłką bez dodatkowych opłat.

Jak działa serwis naszej kliniki internetowej?

Nasza strona powstała po to, aby umożliwić wszystkim użytkownikom szybki i bezpieczny zakup leków przez Internet. W naszej ofercie znajdą Państwo preparaty farmaceutyczne na najbardziej popularne schorzenia oraz całą gamę hormonalnych środków antykoncepcyjnych.

System zamawiania leków eliminuje konieczność osobistej wizyty u lekarza, która może być czasochłonna i niedogodna, a w przypadku niektórych dolegliwości również wstydliwa. Gwarantujemy darmową konsultację z lekarzem w trybie online, który pomoże dobrać skuteczne leczenie, wskaże dawkowanie oraz zapewni pełne bezpieczeństwo podczas stosowania leku.

Dzięki naszej stronie internetowej mogą Państwo zamówić leki prosto z apteki bez konieczności posiadania recepty oraz wychodzenia z domu. Zamówione farmaceutyki są dostarczane przez kuriera pod wskazany adres w ciągu 24-48 godzin.

Zalety korzystania z naszego serwisu:

  • Szybki i komfortowy system zamawiania leków online
  • Darmowa konsultacja medyczna
  • Ekspresowa przesyłka kurierska wliczona w cenę produktu
  • Oferujemy trzy formy płatności do wyboru
  • Akceptujemy karty Master Card VISA Visa Electron American Express oraz przelewy bankowe
Zamów produkty przez Internet z Darmową przesyłką (nasi lekarzy wystawią receptę po wypełnieniu formularza konsultacji medycznej)