Gyno-Daktarin (krem)

Gyno-daktarin
Gyno-Daktarin 2% 78g
184,95 zł

Grzybiczna infekcja pochwy to jedna najczęstszych kobiecych dolegliwości. Gdy pojawi się pieczenie warto zastosować krem Gyno-Daktarin, który działa przeciwgrzybicznie i szybko przynosi ulgę.

Maść przeciw grzybom sprawdza się szczególnie w terapii profilaktycznej, ponieważ chroni przez nawrotami choroby.

  • Skuteczny lek na kandydozę pochwy
  • Łatwa aplikacja z wykorzystaniem specjalnego aplikatora
  • Błyskawicznie eliminuje dyskomfort
  • Polecany w stosowaniu profilaktycznym

darmowa
wysyłka

do wszystkich zamówień
usługa ekspres 24-48h

darmowa
konsultacja

z lekarzem (posiadanie recepty
nie jest wymagane

Jakie są korzyści ze stosowania kremu Gyno-Daktarin?

Zastosowanie maści przeciwgrzybicznej Gyno-Daktarin przynosi szybką ulgę podczas infekcji grzybiczych pochwy. Lek nie tylko łagodzi objawy, ale zwalcza jej źródło. Stosowanie kremu ułatwia specjalny aplikator, który umożliwia proste nałożenie kremu w odpowiedniej dawce.

Gyno-Daktarin jest szczególnie polecany kobietom, u których infekcje grzybicze regularnie się nawracają. W skrajnych przypadkach konieczne jest włączenie do terapii tabletek Diflucan, aby zwalczyć najbardziej oporne grzyby.

Jak działa Gyno-Daktarin?

Każdy ml kremu Gyno-Daktarin zawiera 20 mg substancji czynnej – mikonazolu. Jest to lek o działaniu przeciwgrzybicznym, a mikonazol działa inhibitującego na syntezę ergosterolu, który jest steroidem wchodzącym w skład błony komórkowej grzybów. Ponieważ dochodzi do zatrzymania budowy ważnej organelli, grzyby szybko zostają zniszczone. To właśnie sprawia, że krem ten jest tak skuteczny w walce z grzybicą.

Dla kogo jest przeznaczony krem przeciwgrzybiczny Gyno-Daktarin?

Maść może być stosowana przez wszystkie kobiety, który doświadczają nieprzyjemnych objawów grzybicy pochwy lub obawiają się jej nawrotów. Lek rzadko powoduje działania niepożądane, jednak w niektórych przypadkach może pojawić się podrażnienie, które jest reakcją alergiczną na substancje czynną leku. Dlatego Gyno-Daktarin nie powinien być stosowany przez osoby uczulone na składnik kremu. Lek nie jest zalecany również w czasie ciąży oraz karmienia piersią.

Jak należy dawkować krem Gyno-Daktarin?

Lek Gyno-Daktarin występuje w postaci kremu, który trzeba aplikować dopochwowo. Jest to ułatwione, ponieważ w opakowaniu znajduje się aplikator, który znacząco ułatwia wprowadzenie leku. Dawkowanie zaleca lekarz i w zależności od stopnia zaawansowania grzybicy, kuracja trwa ok. 7-14 dni. Gyno-Daktarin należy aplikować dwa razy na dobę.

Czy można kupić Gyno-Daktarin przez Internet?

Większość leków stosowana w leczeniu grzybicy pochwy i innych zakażeń jest sprzedawana tylko na receptę. Aby ułatwić chorym zakup leków i wyeliminować mało dogodne wizyty u lekarza, nasz serwis kliniki internetowej umożliwia zakup leków przez Internet. Konieczne jest jednak w czasie składania zamówienie, aby wypełnić specjalny test medyczny, który pomoże naszemu lekarzowi ustalić czy lek jest wskazany dla pacjenta. Wszystkie produkty są wydawane z apteki i następnie wysyłane do pacjenta ekspresową przesyłką kurierską bez dodatkowych kosztów.

Jak działa serwis naszej kliniki internetowej?

Nasza strona powstała po to, aby umożliwić wszystkim użytkownikom szybki i bezpieczny zakup leków przez Internet. W naszej ofercie znajdą Państwo preparaty farmaceutyczne na najbardziej popularne schorzenia oraz całą gamę hormonalnych środków antykoncepcyjnych.

System zamawiania leków eliminuje konieczność osobistej wizyty u lekarza, która może być czasochłonna i niedogodna, a w przypadku niektórych dolegliwości również wstydliwa. Gwarantujemy darmową konsultację z lekarzem w trybie online, który pomoże dobrać skuteczne leczenie, wskaże dawkowanie oraz zapewni pełne bezpieczeństwo podczas stosowania leku.

Dzięki naszej stronie internetowej mogą Państwo zamówić leki prosto z apteki bez konieczności posiadania recepty oraz wychodzenia z domu. Zamówione farmaceutyki są dostarczane przez kuriera pod wskazany adres w ciągu 24-48 godzin.

Zalety korzystania z naszego serwisu:

  • Szybki i komfortowy system zamawiania leków online
  • Darmowa konsultacja medyczna
  • Ekspresowa przesyłka kurierska wliczona w cenę produktu
  • Oferujemy trzy formy płatności do wyboru
  • Akceptujemy karty Master CardVISAVisa ElectronAmerican Express oraz przelewy bankowe
Zamów produkty przez Internet z Darmową przesyłką (nasi lekarzy wystawią receptę po wypełnieniu formularza konsultacji medycznej)