Diflucan (flukonazol)

Diflucan
Diflucan (flukonazol)


1 tabletka 150mg
199,95 zł

2 tabletka 150mg
314,95 zł

3 tabletka 150mg
394,95 zł

Grzybica pochwy to trudna dolegliwość budząca sytuację bardzo niekomfortowego samopoczucia. By rozwiązać łatwo problem, nie jest jednak konieczne stosowanie zabiegów miejscowych. Wystarczy przyjmować tabletki Diflucan zawierające substancję czynną – flukonazol. Zwalczają one infekcję już w ciągu 24 godzin, co potwierdzają badania kliniczne.

  • Wystarczy jedna dawka, by zwalczyć grzybiczną infekcję pochwy
  • Infekcja znika już po 24 godzinach
  • Tabletki charakteryzują się niezwykle niskim współczynnikiem wystąpień działań ubocznych
  • Substancja czynna to flukonazol, jej optymalna dawka 150 mg nie szkodzi organizmowi
  • Doustne stosowanie wyklucza ryzyko podrażnienia śluzówki pochwy

darmowa
wysyłka

do wszystkich zamówień
usługa ekspres 24-48h

darmowa
konsultacja

z lekarzem (posiadanie recepty
nie jest wymagane

Jakie są korzyści ze stosowania Flukonazolu?

Flukonazol niszczy grzyby powodujące infekcję pochwy hamując produkcję ergosterolu, czyli składnika stanowiącego podstawę grzybicznych błon komórkowych. Oznacza to, że lek uniemożliwia dalszy podział prowadzący do rozmnażania się niepożądanych komórek. By osiągnąć ten cel wystarczy zaledwie niewielka dawka substancji czynnej (zawarta w jednej tabletce). Oznacza to, że organizm przyjmuje minimum substancji zewnętrznych, a co za tym idzie, ryzyko efektów ubocznych jest niwelowane.

Jak działa lek?

Fluktanazol to związek pochodzący z grupy triazoli, który jest silnym inhibitorem (związkiem chemicznym powodującym wstrzymywanie procesu zachodzenia reakcji chemicznej w organizmie człowieka) syntezy steroli dokonującej się w błonach komórek grzybicznych. Hamowana jest dzięki temu synteza ergosterolu, podstawowego składnika owych błon. Zaburzenie tego typu prowadzi do ich rozpadu, co z kolei prowadzi do zamierania całych komórek oraz skutecznego wyleczenia choroby grzybicznej, medycznie nazywanej kandydozą pochwy.

Kto może przyjmować tabletki Diflucan?

Stosować tabletki Diflucan może większość pełnoletnich kobiet usiłujących rozwiązać problem zapalenia pochwy o naturze grzybicznej, a ponadto w wypadkach zaistnienia: zapalenia opon mózgowych, grzybicy jamy ustnej i infekcji błon śluzowych lub przy infekcji drożdżakowej. W tych wypadkach dozwolone jest również stosowanie profilaktyczne.

Ograniczenia w stosowaniu dotyczą wyłącznie standardowych przypadków: osób uczulonych na substancję czynną –flukanozyl – oraz matek karmiących piersią. Z przyczyn typowych czasem nie zaleca się go również osobom mającym problemy z wątrobą czy sercem, ze względu na naturalną obniżoną przyswajalność substancji syntetycznych. W tych dwóch wypadkach wymagana jest wcześniejsza konsultacja z lekarzem lub farmaceutą.

Czy możliwe są działania uboczne?

Działania uboczne nie były w wypadku badań klinicznych odnotowywane w stopniu powyżej standardowego. W nielicznych przypadkach, nie odbiegających od normy, zauważono bóle głowy i brzucha, biegunki, mdłości oraz pokrzywkę. Rzadziej zgłaszano zmniejszenie apetytu, zawroty głowy, bezsenność, zaparcia oraz uczucie suchości w jamie ustnej.

Podczas zażywania tabletek Diflucan, celem ominięcia powyższych efektów ubocznych, nie należy także przyjmować leków zawierających halofantrynę, cyzapryd, terfenadynę , chinidynę oraz erytromycynę.

Tabletki Diflucanu w żaden sposób nie wpływają na skuteczność działania tabletek antykoncepcyjnych.

Jak należy dawkować Diflucan?

Lek Diflucan skutecznie rozwiązuje problem grzybicy już po przyjęciu pierwszej tabletki, czyli po zażyciu 150 mg substancji czynnej, którą jest flukonazol. Efektem jest wyleczenie infekcji w czasie 24 godzin. Dla optymalnego przyswojenia zalecane jest zażywanie w trakcie posiłku. Jeżeli jednorazowe zastosowanie leku nie spowoduje ustąpienia choroby, należy niezwłocznie skonsultować się z lekarzem. Bez konsultacji nie należy powtarzać kuracji lub zwiększać dawki leku.

Przy działaniu mającym na celu profilaktykę drożdżycy pochwy, łącznie przez tydzień, raz na pół roku.

Czy można zamówić Diflucan (flukonazol) przez Internet?

Tabletki można zamówić online, w naszym serwisie internetowym. By dokonać zakupu Diflucanu, wystarczy wypełnić formularz konsultacji medycznej, którego charakter jest poufny. Następnie lekarz analizujący konsultację wystawia receptę, jeżeli stwierdza stosowność przypisania leku. Po tym kroku następuje realizacja zlecenia w pobliskiej aptece: w ciągu 24-48 godzin przesyłką kurierską przesłany zostaje lek w dyskretnym opakowaniu.

Jak działa serwis naszej kliniki internetowej?

Nasza strona powstała po to, aby umożliwić wszystkim użytkownikom szybki i bezpieczny zakup leków przez Internet. W naszej ofercie znajdą Państwo preparaty farmaceutyczne na najbardziej popularne schorzenia oraz całą gamę hormonalnych środków antykoncepcyjnych.

System zamawiania leków eliminuje konieczność osobistej wizyty u lekarza, która może być czasochłonna i niedogodna, a w przypadku niektórych dolegliwości również wstydliwa. Gwarantujemy darmową konsultację z lekarzem w trybie online, który pomoże dobrać skuteczne leczenie, wskaże dawkowanie oraz zapewni pełne bezpieczeństwo podczas stosowania leku.

Dzięki naszej stronie internetowej mogą Państwo zamówić leki prosto z apteki bez konieczności posiadania recepty oraz wychodzenia z domu. Zamówione farmaceutyki są dostarczane przez kuriera pod wskazany adres w ciągu 24-48 godzin.

Zalety korzystania z naszego serwisu:

  • Szybki i komfortowy system zamawiania leków online
  • Darmowa konsultacja medyczna
  • Ekspresowa przesyłka kurierska wliczona w cenę produktu
  • Oferujemy trzy formy płatności do wyboru
  • Akceptujemy karty Master CardVISAVisa ElectronAmerican Express oraz przelewy bankowe
Zamów produkty przez Internet z Darmową przesyłką (nasi lekarzy wystawią receptę po wypełnieniu formularza konsultacji medycznej)