Famvir

Famvir
Famvir


15 tabletek 250mg
1289,95 zł

56 tabletek 250mg
4629,95 zł

14 tabletek 500mg
2899,95 zł

56 tabletek 500mg
8239,95 zł

Famvir kolejny preparat przeciwwirusowy, który jest przeznaczony dla chorych cierpiących na opryszczkę ustną oraz genitaliów.

Lek działa niezwykle wydajnie, pierwsza poprawa jest zauważalna już po dobie. Substancja czynna: famciclovir.

  • Dostępny w dwóch dawkach 250 mg oraz 500 mg
  • W ciągu doby efektywnie hamuje rozwój wirusów
  • Efektywnie zwalcza opryszczkę oraz półpaśca

darmowa
wysyłka

do wszystkich zamówień
usługa ekspres 24-48h

darmowa
konsultacja

z lekarzem (posiadanie recepty
nie jest wymagane

Jakie są zalety kuracji lekiem Famvir?

Przede wszystkim Famvir niszczy wirusy i cofa rozwó chorób wirusowych. Pierwsze efekty są obserwowalne już po dobie. Lek, jednak działa celnie i nie indukuje wielu skutków ubocznych, dlatego może być stosowany również przez starszych pacjentów.

Jak działa Famvir?

W składzie leku Famvir znajduje się famciclovir, który jest prekursorem pencicloviru. Przemiana następuje wewnątrz organizmu na skutek działań enzymów. W tej formie jest dużo bardziej skuteczniejszy i hamuje rozwój choroby.

Kto powinien stosować Famvir?

Lek Famvir jest przepisywany pacjentom, którzy chorują na opryszczkę ustną lub narządów płciowych. Badania kliniczne wykazały również jego skuteczność w zwalczaniu wirusa półpaśca.

Kto powinien unikać przyjmowania Famviru?

Famvir nie jest wskazany w leczeniu pacjentów uczulonych na famciclovir oraz chorujących na przewlekłe zapalenie nerek. Nie powinny go również przyjmować osoby przed ukończeniem 18 roku życia.

Jak należy stosować Famvir?

Dawka leku jest ustalana w zależności od choroby i stadium jej nasilenia. W przypadku opryszczki płciowej rekomenduje się przyjmowanie tabletki zawierającej 250 mg famcicloviru, trzy razy dziennie przez 5 dni. Leczenie najlepiej zacząć 3 dni po pojawieniu się pierwszego pęcherza. W przypadku półpaśca należy zastosować dłuższą kurację: Tabletka 500 mg dawkowana trzy razy dziennie przez okres tygodnia.

Czy stosowanie leku Famvir powoduje skutki uboczne?

Większość leków może wywoływać efekty niepożądane, zazwyczaj występują one tylko u nielicznej grupy pacjentów. Najczęściej występują: bóle głowy, mdłości oraz senność.

Jak kupić Famvir przez internet?

Famvir jest lekiem przeciwwirusowym wydawanym tylko na receptę. Jednak dzięki stronie serwisu chorobyweneryczne.edu.pl możesz kupić ten lek bez konieczności wizyty u lekarza. Podczas składania zamówienia należy wypełnić ankietę zdrowotną, będącą formą darmowej konsultacji medycznej. Nasi lekarze pomogą dopasować lek do potrzeb pacjenta oraz wskażą najefektywniejsze dawkowanie. Jeżeli wywiad lekarski nie wykaże przeciwskazań do przyjmowania leku, zostanie wypisana recepta. Wszystkie recepty są realizowane w rekomendowanej aptece w Londynie nadzorowanej przez Unię Europejską. Leki wysyłamy w dyskretnych opakowaniach, dobrze zabezpieczone. Nie pobieramy dodatkowych opłat za wysyłkę. Paczka dociera do klienta w przeciągu 24-48 godzin.

Jak działa serwis naszej kliniki internetowej?

Nasza strona powstała po to, aby umożliwić wszystkim użytkownikom szybki i bezpieczny zakup leków przez Internet. W naszej ofercie znajdą Państwo preparaty farmaceutyczne na najbardziej popularne schorzenia oraz całą gamę hormonalnych środków antykoncepcyjnych.

System zamawiania leków eliminuje konieczność osobistej wizyty u lekarza, która może być czasochłonna i niedogodna, a w przypadku niektórych dolegliwości również wstydliwa. Gwarantujemy darmową konsultację z lekarzem w trybie online, który pomoże dobrać skuteczne leczenie, wskaże dawkowanie oraz zapewni pełne bezpieczeństwo podczas stosowania leku.

Dzięki naszej stronie internetowej mogą Państwo zamówić leki prosto z apteki bez konieczności posiadania recepty oraz wychodzenia z domu. Zamówione farmaceutyki są dostarczane przez kuriera pod wskazany adres w ciągu 24-48 godzin.

Zalety korzystania z naszego serwisu:

  • Szybki i komfortowy system zamawiania leków online
  • Darmowa konsultacja medyczna
  • Ekspresowa przesyłka kurierska wliczona w cenę produktu
  • Oferujemy trzy formy płatności do wyboru
  • Akceptujemy karty Master Card VISA Visa Electron American Express oraz przelewy bankowe
Zamów produkty przez Internet z Darmową przesyłką (nasi lekarzy wystawią receptę po wypełnieniu formularza konsultacji medycznej)