Doksycyklina

Doksycylina
Doksycyklina (Doxycyclinum)


14 tabletek 100mg
154,95 zł

Doksycyklina (Doxycyclinum) to antybiotyk z grupy tetracyklin, który jest sprawdzonym panaceum na wiele chorób bakteryjnych, szczególnie tych szerzących się drogą płciową.

Przez swoje działanie bakteriostatyczne, doksycyklina hamuje procesy namnażania się bakterii, czyniąc je nieodpornymi na działanie układu immunologicznego.

  • Skuteczna w leczeniu chlamydii, zapalenia cewki moczowej i Ureaplasma urealyticum
  • Przedłużony okres działania – ponad 16 godzin
  • Tabletki o zawartości 100 mg są wygodne w ustaleniu pożądanej dawki
  • Zwalcza całkowicie chorobę już nawet w 7 dni

darmowa
wysyłka

do wszystkich zamówień
usługa ekspres 24-48h

darmowa
konsultacja

z lekarzem (posiadanie recepty
nie jest wymagane

Jakie są zalety przyjmowania Doksycykliny?

Doksycyklina (doxycyclinum) jest antybiotykiem, który cechuje się wysoką efektywnością w zwalczaniu wielu schorzeń bakteryjnych, w tym: chlamydii, ureaplasma urealyticum, zapaleń skórnych, układu moczowego oraz górnych i dolnych dróg oddechowych. Już w ciągu tygodniowej kuracji zwalcza objawy chorobowe. Zawartość 100 mg doksycykliny w tabletce pozwala na dogodne modyfikacje przyjmowanych dawek.

Jak działa Doksycyklina (doxycyclinum)?

Antybiotyk oddziałuje na proces rozwoju bakterii poprzez związanie się z rybosomalną jednostką. Utworzenie tego kompleksu blokuje biosyntezę białek bakteryjnych. W takiej sytuacji bakterie zostają bez problemu zlikwidowane przez przeciwciała układu immunologicznego nosiciela.

Dla kogo jest przeznaczona Doksycyklina?

Preparat leczniczy jest przeznaczony dla wszystkich pacjentów cierpiących na chlamydię, Ureaplasma urealyticym czy zapalenia układu moczowego, oddechowego.

Kiedy należy unikać przyjmowania Doksycykliny?

Kobiety w ciąży oraz osoby przed 18 rokiem życia powinny unikać przyjmowania tego leku. To samo tyczy się osób, u których wykryto nadwrażliwość na doksycyklinę. Jak większość antybiotyków również i doksycyklina może osłabiać działanie tabletek antykoncepcyjnych, dlatego konieczne jest stosowanie dodatkowych metod antykoncepcji do 7 dni po zakończeniu kuracji antybiotykiem.

Podczas przyjmowania doksycykliny należy unikać nadmiernej ekspozycji na słońce, ponieważ lek ten może powodować fotowrażliwość.

Jak przyjmować Doksycyklinę?

Doksycyklinę należy przyjmować w postaci tabletki 100 mg, dwa razy na dobę (co 12 godzin) przez okres siedmiu dni.

Czy doksycyklina wywołuje skutki uboczne?

Stosowanie antybiotyku według wskazań lekarza jest w pełni bezpieczne. Jednak jak większość leków wydawanych na receptę może powodować działania niepożądane u niewielkiej grupy osób. Do najczęściej występujących skutków ubocznych zalicza się: zaburzenia pracy układu pokarmowego objawiające się nudnościami, zmniejszonym apetytem oraz tymczasową nadwrażliwość na słońce (aby zapobiec reakcjom fototoksycznym należy unikać opalania oraz solarium).

Jak mogę kupić doksycyklinę przez internet?

Doksycyklinę możesz nabyć w bezpieczny i prosty sposób, dzięki klinice internetowej chorobyweneryczne.edu.pl. Oferujemy darmową konsultację medyczną, podczas której lekarz doradzi metodę leczenia oraz pomoże dobrać dawkowanie. Jeżeli wywiad lekarski wykaże konieczność kuracji leczniczej zostanie wypisana recepta, które zostanie zrealizowana w aptece chorobyweneryczne.edu.pl. Zamówienie złożone do godziny 15.00 realizujemy tego samego dnia i wysyłamy ekspresową wysyłką bez dodatkowych opłat.

Jak działa serwis naszej kliniki internetowej?

Nasza strona powstała po to, aby umożliwić wszystkim użytkownikom szybki i bezpieczny zakup leków przez Internet. W naszej ofercie znajdą Państwo preparaty farmaceutyczne na najbardziej popularne schorzenia oraz całą gamę hormonalnych środków antykoncepcyjnych.

System zamawiania leków eliminuje konieczność osobistej wizyty u lekarza, która może być czasochłonna i niedogodna, a w przypadku niektórych dolegliwości również wstydliwa. Gwarantujemy darmową konsultację z lekarzem w trybie online, który pomoże dobrać skuteczne leczenie, wskaże dawkowanie oraz zapewni pełne bezpieczeństwo podczas stosowania leku.

Dzięki naszej stronie internetowej mogą Państwo zamówić leki prosto z apteki bez konieczności posiadania recepty oraz wychodzenia z domu. Zamówione farmaceutyki są dostarczane przez kuriera pod wskazany adres w ciągu 24-48 godzin.

Zalety korzystania z naszego serwisu:

  • Szybki i komfortowy system zamawiania leków online
  • Darmowa konsultacja medyczna
  • Ekspresowa przesyłka kurierska wliczona w cenę produktu
  • Oferujemy trzy formy płatności do wyboru
  • Akceptujemy karty Master Card VISA Visa Electron American Express oraz przelewy bankowe
Zamów produkty przez Internet z Darmową przesyłką (nasi lekarzy wystawią receptę po wypełnieniu formularza konsultacji medycznej)