Condyline

Condyline
Condyline 0.5% (3.5 ml)
254,95 zł

Condyline jest skutecznym preparatem zwalczającym brodawki weneryczne. Jego skuteczność w leczeniu kłykcin kończystych została potwierdzona w wielu badaniach klinicznych.

Podofilotoksyna ma działanie przeciwmiotyczne, czyli hamujące podziały patologicznych komórek wywołujących kłykciny kończyste.

  • Zawiera substancję przeciwwirusową: podofilotoksynę
  • Wygodna forma aplikacji w formie płynu
  • Stężenie substancji czynnej 0,5% jest skuteczne w zwalczaniu wirusa HPV
  • Zwalcza wszystkie kłykciny już w 4 tygodnie

darmowa
wysyłka

do wszystkich zamówień
usługa ekspres 24-48h

darmowa
konsultacja

z lekarzem (posiadanie recepty
nie jest wymagane

Jakie są zalety stosowanie płynu Condyline?

Lek Condyline jest przepisywany pacjentom, którzy cierpią na brodawki kończyste pojawiające się w okolicach penisa, sromu, pochwy. Składnik zawarty w płynie hamuje podziały komórkowe nabłonka w zmienionych chorobowo miejscach, co skutkuje nekrozą wirusowych komórek. Ponad połowa kłykcin znika już po 4 tygodniach od rozpoczęcia aplikowania płynu.

Jak działa Condyline?

Płyn Condyline zawiera podofilotoksynę, która uniemożliwia wirusom przeprowadzanie podziałów komórkowych. Dochodzi do zniszczenia komórek wirusowych oraz do obumierania brodawek. Po całkowitej martwicy kłykcin kończystych, martwa tkanka nabłonkowa złuszcza się, odkrywając zdrową skórę.

Dla kogo jest przeznaczonuy płyn Condyline?

Preparat Condyline jest przeznaczony dla wszystkich dorosłych cierpiących na kłykciny kończyste.

Kto nie powinien stosować Condyline?

Płyn nie jest przeznaczony do aplikacji przez dzieci oraz dla osób stosujących już środki zawierające podofilotoksynę.

Jeżeli u pacjenta występuje alergia na substancję czynną płynu również należy nie aplikować płynu na skórę.

Jak nakładać płyn Condyline?

Płyn należy aplikować przy wykorzystaniu dołączonego aplikatora na czyste i suche, zmienione chorobowo miejsca. Unikać nakładania na rozległe powierzchnie skóry. Po każdej aplikacji należy dokładnie umyć ręce. Preparat stosuje się dwa razy dziennie przez 3 dni, potem następuje 4 dniowa przerwa. Jeżeli po przerwie brodawki nie zostaną zwalczone należy powtórzyć opisany schemat aplikacji aż do całkowitego wyleczenia, jednak nie przedłużać stosowania leku ponad miesiąc.

Czy Condyline powoduje skutki uboczne?

Płyn Condyline jest bezpieczny w stosowaniu i nie powoduje pojawiania się ogólnych działań niepożądanych. Niektórzy pacjenci zaobserwowali lekkie zaczerwienienie pojawiające się przy zmienionych chorobowo miejscach. Objawy te związane są z postępującą martwicą brodawek i są całkowicie niegroźne dla pacjenta. Są oznaką, że płyn Condyline działa i niszczy brodawki kończyste.

Jak kupić płyn Condyline przez internet?

Strona kliniki internetowej chorobyweneryczne.edu.pl umożliwia zakup leków wydawanych na receptę przez internet. W formularzu zamówienia oferujemy darmowy kwestionariusz konsultacji medycznej. Nasz lekarz ocenia indywidualnie każdy przypadek i pomaga dobrać odpowiednią metodę leczenia. Jeżeli uzna, iż lek jest konieczny, a pacjent nie wykazuje przeciwskazań, przepisze lek. Recepta zostanie zrealizowana w naszej sprawdzonej aptece w Londynie. Zakupione leki są wysyłane w dobrze zabezpieczonych, dyskretnych opakowaniach bez dodatkowych kosztów. Czas oczekiwania na paczkę wynosi tylko 24-48 godzin.

Jak działa serwis naszej kliniki internetowej?

Nasza strona powstała po to, aby umożliwić wszystkim użytkownikom szybki i bezpieczny zakup leków przez Internet. W naszej ofercie znajdą Państwo preparaty farmaceutyczne na najbardziej popularne schorzenia oraz całą gamę hormonalnych środków antykoncepcyjnych.

System zamawiania leków eliminuje konieczność osobistej wizyty u lekarza, która może być czasochłonna i niedogodna, a w przypadku niektórych dolegliwości również wstydliwa. Gwarantujemy darmową konsultację z lekarzem w trybie online, który pomoże dobrać skuteczne leczenie, wskaże dawkowanie oraz zapewni pełne bezpieczeństwo podczas stosowania leku.

Dzięki naszej stronie internetowej mogą Państwo zamówić leki prosto z apteki bez konieczności posiadania recepty oraz wychodzenia z domu. Zamówione farmaceutyki są dostarczane przez kuriera pod wskazany adres w ciągu 24-48 godzin.

Zalety korzystania z naszego serwisu:

  • Szybki i komfortowy system zamawiania leków online
  • Darmowa konsultacja medyczna
  • Ekspresowa przesyłka kurierska wliczona w cenę produktu
  • Oferujemy trzy formy płatności do wyboru
  • Akceptujemy karty Master Card VISA Visa Electron American Express oraz przelewy bankowe
Zamów produkty przez Internet z Darmową przesyłką (nasi lekarzy wystawią receptę po wypełnieniu formularza konsultacji medycznej)