Acyclovir (Acyklovir)

Acyclovir
Acyclovir (Acyklovir)


25 tabletek 200mg
177,95 zł

175 tabletek 200mg
474,95 zł

350 tabletek 200mg
839,95 zł

35 tabletek 800mg
229,95 zł

Acyklovir (acyclovir) to najczęściej stosowany lek w leczeniu: opryszczki narządów płciowych, warg oraz półpaśca.

Niweluje bolące pęcherze. Jest również doskonałym środkiem, który zapobiega nawrotom choroby.

 • Skuteczne zwalczanie piekących owrzodzeń
 • Błyskawicznie przynosi ulgę
 • Dwa stężenia acycloviru w tabletce: 200 mg oraz 800 mg
 • Efektywny w profilaktyce przeciwwirusowej

darmowa
wysyłka

do wszystkich zamówień
usługa ekspres 24-48h

darmowa
konsultacja

z lekarzem (posiadanie recepty
nie jest wymagane

Acyclovir: pytania i odpowiedzi:

Jakie są zalety przyjmowania Acycloviru?

Acyclovir to tabletki o działaniu przeciwwirusowych wskazane w leczeniu opryszczki powodowanej przez wirus HSV1 (zmiany owrzodzeniowe skóry, jamy ustnej) i HSV2 (pęcherze w obrębie genitaliów). Szybko usuwają zmiany skórne oraz łagodzą przebieg choroby. Lekarze przepisują również Acyclovir w ramach działań profilaktycznych u osób, które notorycznie borykają się z pęcherzami opryszczki narządów płciowych.

Jak działa Acyclovir?

Pigułki tego leku zawierają substancję czynną: acyclovir. W takiej postaci cechuje się ona niską biodostępnością i nie wykazuje wysokiej skuteczności w zwalczaniu wirusów. W organizmie dochodzi do jej przemiany w trifosforan acycloviry, który jest bardziej efektywny. Działa przeciwwirusowo, niszcząc bytujące drobnoustroje.

Dla kogo jest przeznaczony Acyclovir?

Acyclovir jest rekomendowany w leczeniu owrzodzeń w obrębie męskich i damskich narządów płciowych oraz półpaśca. Lek ten może być stosowany przez wszystkie osoby powyżej osiemnastego roku życia, u których nie występuje alergia na acyclovir oraz niewydolność nerek. W przypadku kobiet ciężarnych, przed podaniem preparatu należy przeanalizować potencjalne korzyści dla ciężarnej oraz ryzyko dla płodu.

Jakie jest dawkowanie Acycloviru?

JO częstotliwości oraz dawce leku decyduje lekarz, ponieważ jest to zależne od rodzaju wirusa i nasilenia zmian chorobowych. Specjaliści chorobyweneryczne.edu.pl podczas darmowej konsultacji pomogą dobrać efektywną dawkę leku. Ogólne rekomendacje przedstawiono poniżej:

 • Półpasiec: Kuracja trwa tydzień i obejmuje przyjmowanie pięć razy dziennie w odstępach czterogodzinnych 800 mg acycloviru (cztery tabletki po 200 mg)
 • Opryszczka narządów płciowych: Czas leczenia to tylko pięć dni. W tym okresie należy pięć razy dziennie, co 4 godziny zażywać tabletkę 200 mg.
Czy stosowanie Acycloviru powoduje skutki uboczne?

Prawie każdy lek wydawany na receptę może powodować pojawienie się działań niepożądanych. Pacjenci zgłaszają najczęściej łagodne bóle mięśni, brzucha i głowy oraz nudności i senność. Bardzo rzadko się zdarza nasilenie opisanych efektów ubocznych. Gdyby jednak tak się zdarzyło należy przerwać stosowanie leku i zgłosić się do lekarza.

Jak kupić Acyclovir przez internet?

Lek Acyclovir można nabyć tylko w aptece, po okazaniu recepty. Dzięki dzisiejszemu rozwojowi technologicznemu można uniknąć niekomfortowej wizyty u lekarza, a konsultację medyczną odbyć przez internet z kompetentnym specjalistą chorobyweneryczne.edu.pl. Nasz lekarz po uzyskaniu najważniejszych informacji od pacjenta o jego stanie zdrowia, przebytych chorobach dobierze najskuteczniejszy preparat. Lek zostanie wydany automatycznie z rekomendowanej przez nas apteki i wysłany do chorego bez dodatkowych opłat.

Jak działa serwis naszej kliniki internetowej?

Nasza strona powstała po to, aby umożliwić wszystkim użytkownikom szybki i bezpieczny zakup leków przez Internet. W naszej ofercie znajdą Państwo preparaty farmaceutyczne na najbardziej popularne schorzenia oraz całą gamę hormonalnych środków antykoncepcyjnych.

System zamawiania leków eliminuje konieczność osobistej wizyty u lekarza, która może być czasochłonna i niedogodna, a w przypadku niektórych dolegliwości również wstydliwa. Gwarantujemy darmową konsultację z lekarzem w trybie online, który pomoże dobrać skuteczne leczenie, wskaże dawkowanie oraz zapewni pełne bezpieczeństwo podczas stosowania leku.

Dzięki naszej stronie internetowej mogą Państwo zamówić leki prosto z apteki bez konieczności posiadania recepty oraz wychodzenia z domu. Zamówione farmaceutyki są dostarczane przez kuriera pod wskazany adres w ciągu 24-48 godzin.

Zalety korzystania z naszego serwisu:

 • Szybki i komfortowy system zamawiania leków online
 • Darmowa konsultacja medyczna
 • Ekspresowa przesyłka kurierska wliczona w cenę produktu
 • Oferujemy trzy formy płatności do wyboru
 • Akceptujemy karty Master Card VISA Visa Electron American Express oraz przelewy bankowe
Zamów produkty przez Internet z Darmową przesyłką (nasi lekarzy wystawią receptę po wypełnieniu formularza konsultacji medycznej)